KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893226
nr 1589 3226
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Oljemålning, Västkustmotiv. Signerad. Olja på duk, 34x40 cm, yttermått inklusive ram: 46x53 cm
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:23:18
500 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)